LT | EN
Unikalios apsauginės plėvelės

Neradote ko ieškojote? Pagaminsime plėvelę pagal jūsų matmenis!Jei apsauginės plėvelės reikia konkrečiam įrenginiui - telefono ar planšetinio kompiuterio ekranui sužinokite tikslų savo įrenginio modelį. Jei tikslaus modelio nežinote, jį galite rasti ant pakuotės, telefonuose - po baterija, pačio telefono sistemoje ("apie telefoną"), planšetės - planšetės sistemoje ("nustatymai > apie planšetę") ir pan.

Išmatuokite brėžinyje nurodytus matmenis - ekrano, kurį plėvelė turės dengti - aukštį ir plotį. Nesirūpinkite kampais, kameros vieta ar garsiakalbio išpjovimais - tai mūsų darbas.

Maksimalus galimas dydis - 20x30 cm. Perkant didesnį kiekį (nuo 2 vnt.), taikomos nuolaidos.

Matmenis ir įrenginio modelį siųskite el. paštu info {@} myshield.lt ir netrukus su jumis susisieksime apie tolesnį užsakymo vykdymą.

PRIEDAI IŠMANIESIEMS

POPULIARIAUSIOS APSAUGINĖS PLĖVELĖS:

VISOS PLĖVELĖS


„Užsakymas atkeliavo tikrai greitai. Pirmiausia mane labai nustebino gaminio įpakavimas. Kitoje įpakavimo pusėje aiškiai aprašyta apsauginės ekrano plėvelės uždėjimo instrukcija (tai tikrai yra labai aktualu, ypač klijuojantiems pirma karta, dar pliusas tas, kad nereik lįsti į "YouTube" ir ieškoti ten pamokymų "tutorial'ų" ) , joje viskas yra tikrai gan aiškiai išaiškinama kaip teisingai uždėti plėvele. Pati plėvelė tikrai matosi, kad yra labai kokybiška ir svarbiausia, kad kaina nesikandžioja. Todėl sekanti karta apsaugines ekrano plėveles pirksiu tik iš čia. :)“ - Gintaras K.


PUSLAPIO NAUJIENOS
2017 03 25 :: Pristatėme ANTISHOCK plėveles.
2016 10 01 :: Jūsų patogumui atsiskaitymas ir Paysera sistema.
2016 08 07 :: Tarptautinė puslapio versija.
STATISTIKA
Nuo myShield starto 2015 m:
Viso telefonų modelių: 1224
Pagaminta plėvelių: 17000+
Pirkėjų: 10000+


MYSHIELD.LT © 2015-2020
info{@}myshield.lt
I-V 10-17:30 Krėvės pr. 97 STAC (atsiėmimas)
+370-616-44710

Now accepting PayPal