LT | EN
Unikalios apsauginės plėvelės

PRISTATYMAS

Kaip pristatysite apsauginę plėvelę ar kitą pirkinį?
Nepriklausomai nuo jūsų gyvenamos vietos Lietuvoje (išskyrus Kuršių Nerija), pristatymas jūsų nurodytu adresu yra nemokamas naudojantis „Lietuvos pašto“ paslaugomis. Savo užsakymą gausite registruota siunta „Lietuvos paštu“.

 

Kaip užsisakyti apsauginę plėvelę adresu ne Lietuvoje?
Nuo 2016 m. rugpjūčio savo internetinės parduotuvės duris atvėrėme pirkėjams iš viso pasaulio. Jei norite užsisakyti apsauginę plėvelę bet kokiu adresu už Lietuvos respublikos ribų, persijunkite į anglišką puslapio versiją, paspaudę raides „EN“ puslapio viršuje, kairėje pusėje.

 

Kiek laiko trunka užsakymo pristatymas?
90% užsakymų atliekami ir jums išsiunčiami per 24 val. ar greičiau, darbo dienomis. Jei užsisakėte iki 18 val., siuntinys jums bus išsiųstas sekančią darbo dieną. „Lietuvos paštas“ siuntas pristato per 1-3 darbo dienas.

Ar galiu pirkinius įsigyti ar atsiimti vietoje?

myshield.lt yra internetinė parduotuvė – taip mes galime pasiūlyti žemesnę kainą, todėl visus mes užsakymus atliekame internetu. Tačiau, jūsų patogumui užsakytus ir apmokėtus užsakymus galite atsiimti Kaune, Krėvės pr 97 (PC Saulėtekis-IKI), mūsų partnerių STAC salone nuo 10 iki 18 val. darbo dienomis, 10-15 val. šeštadieniais. Į STAC užsakymai pristatomi po apmokėjimo sekančią darbo dieną 12 val., prieš atsiimant sulaukite elektroninio laiško, kad jūsų užsakymas jau vietoje. Planuojame, kad dalį mūsų populiariausių prekių taip pat galėsite įsigyti ten pat. Fizinėse prekybos vietose kainos gali skirtis nuo nurodytų internete.

 

Ar užklijuojate plėveles atvykus atsiimti užsakymo?
Atsiimant užsakymą mūsų partnerių salonuose teikiama užklijavimo paslauga už papildomą, partnerių nustatytą įkainį.


PRIEDAI IŠMANIESIEMS

POPULIARIAUSIOS APSAUGINĖS PLĖVELĖS:

VISOS PLĖVELĖS


„Kaip tarė, taip ir padare - atėjo prekė laiku, kuris buvo nurodytas aprašyme. Apie kokybe negaliu nieko pasakyti, tik ką uždėta plėvelė ant telefono. Sėkmės prekyboje, ačiū.“ - Justas I.


PUSLAPIO NAUJIENOS
2017 03 25 :: Pristatėme ANTISHOCK plėveles.
2016 10 01 :: Jūsų patogumui atsiskaitymas ir Paysera sistema.
2016 08 07 :: Tarptautinė puslapio versija.
STATISTIKA
Nuo myShield starto 2015 m:
Viso telefonų modelių: 1215
Pagaminta plėvelių: 17000+
Pirkėjų: 10000+


MYSHIELD.LT © 2015-2019
info{@}myshield.lt
I-V 10-18 Krėvės pr. 97 STAC (atsiėmimas)
+370-616-44710

Now accepting PayPal