LT | EN
Unikalios apsauginės plėvelės

PRISTATYMAS

Kaip pristatysite apsauginę plėvelę ar kitą pirkinį?
Nepriklausomai nuo jūsų gyvenamos vietos Lietuvoje, pristatymas jūsų nurodytu adresu į pašto dėžutę yra nemokamas naudojantis „Lietuvos pašto“ paslaugomis. Iki 15 € vertės užsakymą gausite neregistruotu laišku, esant didesnei užsakymo vertei, nemokamai siunčiame registruota siunta „Lietuvos paštu“.

 

Kaip užsisakyti apsauginę plėvelę adresu ne Lietuvoje?
Nuo 2016 m. rugpjūčio savo internetinės parduotuvės duris atvėrėme  pirkėjams iš viso pasaulio. Jei norite užsisakyti apsauginę plėvelę bet kokiu adresu už Lietuvos respublikos ribų, persijunkite į anglišką puslapio versiją.

 

Kiek laiko trunka užsakymo pristatymas?
90% užsakymų atliekami ir jums išsiunčiami per 24 val. ar greičiau, darbo dienomis. Jei užsisakėte iki 18 val., siuntinys jums bus išsiųstas sekančią darbo dieną. „Lietuvos paštas“ siuntas pristato per 1-3 darbo dienas.

Ar galiu pirkinius atsiimti pats?
Jeigu siuntinį jums patogiau atsiimti tiesiogiai iš mūsų, nemokamai tai padaryti galite darbo dienomis nuo 8 iki 17 val., adresu Kaune: Krėvės pr. 97 (PC „Saulėtekis“ IKI), tokiu atveju apmokėjus užsakymą jums reikėtų susisiekti laiške nurodytu nurodytu el. paštu ar telefonu, ar „apie“ skiltyje esančiais kontaktais.

Primename,  kad apsauginių plėvelių, išskyrus pačius populiariausius modelius, kurie specialiai pirkimo metu pažymėti, kaip esantys sandėlyje, pristatymas į Kauną taip gali trukti 1-2 darbo dienas, todėl rekomenduojame rinktis nemokamą pristatymą paštu.

 

Jei užsisakote kitas prekes iš „priedų“ kategorijos, jų pristatymas galimas tą pačią arba sekančią darbo dieną.


PRIEDAI IŠMANIESIEMS

POPULIARIAUSIOS APSAUGINĖS PLĖVELĖS:

VISOS PLĖVELĖS


„Siuntinys atėjo kaip visada greitai, preke be abejo džiaugiuosi. Iš Jūsų perku ne pirmą ir tikrai ne paskutinį kartą. Sėkmės!“ - Vadim V.


PUSLAPIO NAUJIENOS
2017 03 25 :: Pristatėme ANTISHOCK plėveles.
2016 10 01 :: Jūsų patogumui atsiskaitymas ir Paysera sistema.
2016 08 07 :: Tarptautinė puslapio versija.
STATISTIKA
Nuo myShield starto 2015 m:
Viso telefonų modelių: 1146
Pagaminta plėvelių: 12000+
Pirkėjų: 7000+


MYSHIELD.LT © 2015-2018
info{@}myshield.lt
I-V 8-17 Krėvės pr. 97, Kaunas (atsiėmimas)
+370-616-44710

Now accepting PayPal