LT | EN
Unikalios apsauginės plėvelės

APMOKĖJIMAS

Kaip, kam ir kur apmokėti?

Apmokėti galite banko pavedimu, bet kuriuo jums patogiu būdu - per internetinį banką, banko filialo ar pašto skyriuje, atsiskaitymai priimami į „SEB“ banko sąskaitą. Primename, kad pavedimus, atliktus iš kitų bankų po 15 val., gausime kitą darbo dieną. Jei jūsų užsakymas itin skubus - galite papildomai atsiųsti pavedimo kopiją.
 

Taip pat įdiegėme  „Paysera“ mokėjimų sistemą, leidžiančią atsiskaityti dar patogiau, įskaitant tiesioginius momentinius apmokėjimus iš visų Lietuvos bankų per banklink, bei suteikiančią galimybę apmokėti grynaisiais pinigais „Maxima“ kasose, „Perlo“ terminaluose,  „Lietuvos Spaudos“ ir „Narvesen“ kioskuose ir „Paypost“ skyriuose.

 

Užsakymams, kurių galutinė apmokėjimo suma didesnė nei 5 , priimame ir atsiskaitymus per „PayPal“ sistemą.

Ar išrašote sąskaitas-faktūras?
Apmokėję užsakymą visada automatiškai gausite sąskaitą-faktūrą jūsų nurodytu el. paštu. Jei norite užsakyti plėveles įmonės vardu – pasirinkite šią galimybę atsiskaitymo už prekes metu.

Ar galiu apmokėti atsiimant prekę?
Šiuo metu tokios paslaugos neteikiame, dėl to, kad visos apsauginės plėvelės gaminamos tik gavus užsakymo apmokėjimą ir jų nesandėliuojame, išskyrus kelis pačius populiariausius modelius. myShield.lt yra internetinė paruoduotuvė - taip suteikiame jums galimybę įsigyti ekrano apsaugas geriausia kaina.

 

Kam priklauso ši svetainė?

Veikiame pagal visus Lietuvos Respublikos įstatymus, įregistruota individualia veikla pagal pažymą, reg. nr. 640670. ir 923209. Daugiau apie mus skaitykite čia.


PRIEDAI IŠMANIESIEMS

POPULIARIAUSIOS APSAUGINĖS PLĖVELĖS:

VISOS PLĖVELĖS


„Geras ir tikrai greitas aptarnavimas“ - Povilas L.


PUSLAPIO NAUJIENOS
2017 03 25 :: Pristatėme ANTISHOCK plėveles.
2016 10 01 :: Jūsų patogumui atsiskaitymas ir Paysera sistema.
2016 08 07 :: Tarptautinė puslapio versija.
STATISTIKA
Nuo myShield starto 2015 m:
Viso telefonų modelių: 1304
Pagaminta plėvelių: 17000+
Pirkėjų: 10000+


MYSHIELD.LT © 2015-2021
info{@}myshield.lt
I-V 10-17:30 Krėvės pr. 97 STAC (atsiėmimas)
+370-616-44710

Now accepting PayPal