LT | EN
Unikalios apsauginės plėvelės

Kas yra myShield?

Kas jūs per vieni?
myShield – prekės ženklas, 2014 m. sukurtas kvalifikuoto inžinieriaus bei internetinės rinkodaros entuziasto Edgaro Roličiaus ir Andriaus Raižio (myDroid.lt) profesionalaus dizainerio bei išmaniųjų technologijų eksperto. myShield  tikslas yra apsaugoti visus išmaniuosius, liečiamuosius ekranus taip, kad net ir po kelių metų naudojimo jie būtų lyg nauji. Naudojame kokybiškas medžiagas ir užtikriname puikų aptarnavimą kiekvienam klientui.

O ką siūlote ir kas tas myShield?
Pagrindinė myShield  paslauga yra pritaikyti plėvelę atitinkančią jūsų poreikius konkrečiam įrenginiui kuriam tos apsaugos reikia. Naudokitės mūsų intuityvia paieška puslapyje myShield.lt, kuriame šiuo metu yra daugiau nei 1000 įrenginių modelių.

Atsiųskite mums reikiamo mobilaus telefono, planšetinio kompiuterio, žaidimų konsolės, išmanaus šaldytuvo, laikrodžio ar pramoninio kavos aparato ekrano išmatavimus ir mes pagaminsime plėvelę skirtą būtent jūsų įrenginiui ir jūsų poreikiams.

Tam, kad atitiktume įvairių klientų lūkesčius mes naudojame skirtingas, kokybiškas ir visame pasaulyje paplitusias ir laiko patikrintas medžiagas.

Veikiame pagal visus Lietuvos Respublikos įstatymus, įregistruota Andriaus Raižio individualia veikla pagal pažymą, reg. nr. 640670 ir Astos Dzigaitės-Raižienės reg. nr. 923209.

Susisiekti galite el. paštu info@myshield.lt, arba darbo valandomis (8-18) telefonu - 8 616 44710.


MYSHIELD.LT © 2015-2019
info{@}myshield.lt
I-V 10-18 Krėvės pr. 97 STAC (atsiėmimas)
+370-616-44710

Now accepting PayPal